Príspevky

-sedumdesatnik
pred 3 rokmi
47 6
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi

zase sám

nikde nikdo na společné👊🍌🍌👅📷
10 3
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi

Lepší by bylo ve více

stálá kontrola střiku
7 3
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi

ranní

Opět sám sobě
8 0
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi
Blog

čím starší, tím horší

Bývalo v Mariánských Lázních lépe ale od covidu to nestojí za nic. Po všech stránkách je to bída. Hrávala hudba, byly tanečky a ženy byly víc povolnější. I ta finanční stránka na tom má podíl. Prostě ta doba když to stávalo za hovno už se nevrátí. Rekreace a ozdravné…

-sedumdesatnik
pred 3 rokmi

Nedělní ráno

Kontrola jestli ještě stříká
15 3
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi
12 8
-sedumdesatnik
pred 3 rokmi
9 8

Pokračujte v skúmaní ďalších príspevkov

Zobraziť viac