Посты

2jmenoNatka
28 дней назад

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Total votes: 12
Голосование завершено
2jmenoNatka
2 месяца назад

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Total votes: 9
Голосование завершено
2jmenoNatka
2 месяца назад

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
Голосование завершено
2jmenoNatka
3 месяца назад

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Total votes: 37
Голосование завершено
2jmenoNatka
7 месяцов назад

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
2 года назад
175 13
2jmenoNatka
2 года назад
25 6
2jmenoNatka
2 года назад
33 4
2jmenoNatka
2 года назад
201 15

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше