Príspevky

2jmenoNatka
pred 28 dňami

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Celkom hlasov: 12
Hlasovanie sa skončilo
2jmenoNatka
pred 2 mesiacmi

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Celkom hlasov: 9
Hlasovanie sa skončilo
2jmenoNatka
pred 2 mesiacmi

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Celkom hlasov: 24
Hlasovanie sa skončilo
2jmenoNatka
pred 3 mesiacmi

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Celkom hlasov: 37
Hlasovanie sa skončilo
2jmenoNatka
pred 7 mesiacmi

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
pred 2 rokmi
175 13
2jmenoNatka
pred 2 rokmi
25 6
2jmenoNatka
pred 2 rokmi
33 4
2jmenoNatka
pred 2 rokmi
201 15

Pokračujte v skúmaní ďalších príspevkov

Zobraziť viac