Do tepláků....
3 779 zhlédnutí
Sněhu je jen místy, tak si zacvičíme v teplácích - nebo se příště raději rovnou svlékneme a dáme kliky po misionářsku?:)
Další alba a videa tohoto uživatele
Doporučujeme
Nové