Do tepláků....
3 779 zhlédnutí

Sněhu je jen místy, tak si zacvičíme v teplácích - nebo se příště raději rovnou svlékneme a dáme kliky po misionářsku?:)

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
3 779 zhlédnutí 25.1.2015 04:40
75 uživatelům se to líbí
Líbí se mi