A jedeeeem.....
25 865 zhlédnutí

..pan Ctvrtnicek me trochu poblaznil s tou jeho reklamou..takze kdyz on na sankach, tak ja taky.(jenze nebyl snih)
:O(

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
25 865 zhlédnutí 3.12.2006 20:23
98 uživatelům se to líbí
Líbí se mi