V bundě...
8 435 zhlédnutí

Okradli mě o všechno... O motorku, o boty, kalhoty, sluneční brýle, ale aspoň mi nechali mojí koženou bundu. :D :D

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
8 435 zhlédnutí 18.2.2016 05:36
134 uživatelům se to líbí
Líbí se mi

Další alba a videa tohoto uživatele