Vířivka ..
69 258 zhlédnutí

Cestou po Moravě zpět k domovu, padala tma a my si řekli že přespíme někde mimo domov. Vygooglili jsme si jeden apartmánek a vytáhli foťák. No a zas jednou něco nafotili.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
69 258 zhlédnutí 8.8.2016 14:28
1 878 uživatelům se to líbí
Líbí se mi

Další alba a videa tohoto uživatele