Slunce,moře a pohoda.
49 444 zhlédnutí

Zatím to tu u nás na léto nevypadá a tak pro Ty, kteří někam za létem teprve vyrazí, přinášíme malé připomenutí,jak má léto vypadat:)).Ti, kteří už takové léto jako my prožili, si s námi mohou tu pohodu,teplo a koupání připomenout.Zdravíme tímto všechny Amatéry,naše kamarády a příznivce a zároveň všem děkujeme za přízeň,za krásné i vtipné komentáře a hodnocení našich předchozích galerií.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
49 444 zhlédnutí 10.7.2007 13:07
75 uživatelům se to líbí
Líbí se mi