restless
24 554 zhlédnutí

....fotografický ůlet memora, když už toužil mít v rukách " něco " jiného než je foták :))....takže 12x cvak a dost.....a potom ....pššttt :))....foto a final podoba memor64 ( jak jinak )...hezký den přeju všem !!

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
24 554 zhlédnutí 5.11.2008 06:34
67 uživatelům se to líbí
Líbí se mi