Lesní odhalování
9 047 zhlédnutí

Šli jsme na houby, ale protože svítilo krásně sluníčko a bylo teploučko dopadlo to právě takto. Vůbec se mi nechtělo zpět oblékat. Nikde ani živáčka a tak jsme se vydali na cestu jen tak bez trička.Moc hezké, ale do té doby než začal obtěžovat hmyz.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
9 047 zhlédnutí 2.1.2009 12:04
620 uživatelům se to líbí
Líbí se mi

Další alba a videa tohoto uživatele