Podväzky alebo samodržky?
11 748 zhlédnutí

Podväzky alebo samodržky? Alebo silonky s otvorom? Kazdemu sa paci nieco ine, ja to nosievam vsetko.
Malá ukážka "soft" záberov z mojich zrkadlových selfies. Od kompletného outfitu, aký nosím do officu, až na zábery bez nohavičiek... v zamknutých albumoch len pre vyvolených 😘.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
11 748 zhlédnutí 9.2.2025 06:09
870 uživatelům se to líbí
Líbí se mi