U moře
4 429 zhlédnutí

Tak jsme si vyrazili na dovolenou. Sedím si takhle na balkoně, a žena prý že si jde zacvičit jógu. No netrvalo to dlouho a byl tam. Musím tedy říct, že pokud někdo zespod koukal, tak se mu asi zachtělo také. Lákalo by vás tohle vidět? Pište komentáře, budeme moc rádi.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
4 429 zhlédnutí 12.7.2025 14:03
118 uživatelům se to líbí
Líbí se mi