Sousedka
9 165 zhlédnutí
Sobota odpoledne, vrátím se z pivka, nuda. Říkám si "vyhoním si klacek a jdu spát" , ale pak mě napadlo, že třeba je sousedka doma a sama..???
A už píšu do našeho tajného chatu. Odpoveď ihned: "jsem s kamarádkou v parku, ale už půjdu domů, zazvoň za 30 minut, nebudeš litovat"
A opravdu, za 30 minut zazvoním a otevřela mi jen v kalhotkách a korzetu, a vtáhla mě hned dovnitř. No netrvalo dlouho, a už měla klacek až v krku, za chvilku už ležela na zádech a nakonec ležela a oddychovala s postříkanýma kozama :)
Vyklubalo se z toho pěkné odpoledne :)