Byl jednou jeden král...
6 001 zhlédnutí

Už bylo dost té práce a teď trochu legrace... :⁠-⁠) už jsem se začínala nudit. Chybělo mi......: )))))) něco...co máte vy pánové, takže, kdo,, kdy může? Jen ať si ušetříme čas, sex nedělám...: )

A na blbé otázky neodpovídám...: ) A fotky neposílám, a jsem tu, kdy chci já ..jen aby se někdo zbytečně nerozciloval...: ) Mám to tak ..a sprosta slova si, prosím, nechte taky do jiného okna...

Jinak krásné ráno všem...

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
6 001 zhlédnutí 16.8.2025 01:28
123 uživatelům se to líbí
Líbí se mi