V dámském,nové šaty
847 zhlédnutí
Koupil jsem si nové šaty,obojeka vodítko.tak pokud se vám líbím děkuji za odezvu.pokud by jste se chtěli sejít a poznat se,stačí napsat.jen olomouc a okolí.