Solárko
14 749 zhlédnutí

Potřebovala jsem se málinko ohřát v těchto studených dnech, tak jsem si zašla na solárko a napadlo mně, že když už tam jsem, tak proč něco nenafotit, že jo? 😜

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
14 749 zhlédnutí 29.1.2026 05:58
1 379 uživatelům se to líbí
Líbí se mi