Přírodní II.
419 zhlédnutí
Ahoj, přidávám druhé album s přírodním ochlupením (či bobrem).
Už jsem zde jedno dával a celkem pěkně ohlasy, tak jsem si řekl že zkusím podruhé.
Kdyžtak dejte vědět co je lepší jestli holit nebo nechat zarůst více, toto je asi měsíc a půl. Ničemu to nevadí, a přijde mě že je to lepší než oholený pro své vlastní pohodlí.
Jinak foto jsou v klidovém stavu spíše ze sprchy kde jsou pak chloupky pěkné vlhké a na konci pěkně načechrané a svěží.
Když tak co se bude víc líbit tak nechám pro případě jestly by byl zájem o foto přírodního v plné erekci.
Budu rád za like koment či odměny.
Mějte se a přeji pěkný den.