Opet hodnoceni s Sefovou...:)
3 044 zhlédnutí

Opet jsem byl pozvan na vyhodnoceni roku 2025 a planu na rok 2026. Sefova vzdy vi co a jak, a ja nemohl rici ne... Snad mne chapete..:) Jsem Gentleman a zene se ma vyhovet a sefove proste musite..:)

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
3 044 zhlédnutí 1.4.2026 18:06
261 uživatelům se to líbí
Líbí se mi