Cyklování na Velký pátek
322 zhlédnutí

tak jsem si tak na ten Velký pátek vyrazil na kole k památníku seskoku operace Anthropoid, no a tak tam sedím na lavičce a mám hříšné myšlenky ;)))

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
322 zhlédnutí 3.4.2026 13:19
24 uživatelům se to líbí
Líbí se mi