Vidím, že zrovna začal festival v Cannes. Také jsem ho jednou navštívila - mohu jen doporučit. Hotýlek měl na střeše bazén tak vzniklo pár soft fotek. Zajímavost pro motorkáře - jela jsem tam na své Bobině.