Spotené telo je najkrajšie či?
815 zhlédnutí
Cvičenie jednoducho milujem. Áno, človek si pri tom niekedy aj „vytrpí“ svoje, ale ten pocit po tréningu za to naozaj stojí. Je to zmysluplne strávený čas, pri ktorom robíme niečo dobré sami pre seba – a veľká výhoda je, že cvičiť sa dá prakticky kedykoľvek.
Keď máte svoj cieľ stále pred sebou a každý deň pre seba urobíte aspoň malý krok, časom to prinesie veľké výsledky
A čo vy? Cvičíte pravidelne? Ktorú partiu cvičíte najradšej?