Ve vlaku
296 zhlédnutí
Když je už ta soutež a já pravě cestuju vlakem, tak sem něco vyfotil.. Za každý hlas budu rád.. 🙂 komentujte, pište..
Další alba a videa tohoto uživatele
Doporučujeme
Nové