Okení
5 290 zhlédnutí

Před oknem za oknem nesmí nikdo stát nebo mě nebude stát,ale může klečet a pod oknem si hrát... Krásně oprýskané okno a já se těší právě na tvůj vzkaz či komentář, tak se odvaž,budem si hrát.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
5 290 zhlédnutí 26.10.2009 14:14
79 uživatelům se to líbí
Líbí se mi