Jedeme
11 681 zhlédnutí
Odkopněte klíny a vyrážíme! :)
Děkujeme páru za moc fajn focení a nabídku přistavení autobusu. Sice to bylo hodně krátké, ale něco jsme vyfotili a byla to moc příjemná atmosféra. Těšíme se, že se zase někdy potkáme! :)