alro1
27 110 zhlédnutí

Zdravíme všechny příznivce těchto stránek.Trochu starších foteček pro potěšení. Má někdo návrh na další focení, nebo se k focení rád přidá? Je krásné počasí a je dobré udělat nějaké fotky i venku v přírodě a nebo ve městě.Čekáme reakce návštěvníků těchto stránek.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
27 110 zhlédnutí 14.7.2005 15:58
71 uživatelům se to líbí
Líbí se mi