most apollo
5 250 zhlédnutí

jasminka ma inspirovala ako uz niekolko krat a tak som si vysiel na prechadzku na most Apollo, nieco som mal s fotakom a tak to nie je velmi kvalitne, ale co uz ked musim fotit sam a este sa to len ucim :(. snazil som sa farebne zladit aby to bolo v jednotnej farbe (slipy som si musel kupit nove lebo modre som nemal)na nas chlapoch vela fotit nie je a mame to zlozitejsie davat gate dole hore, zeny si len pohraju so suknickou a zopar gombikmi na bluzke a je nadhera :)dufam ze podobne prejdem vsetky mosty v Ba a mozno aj niekde inde.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
5 250 zhlédnutí 30.3.2010 08:43
25 uživatelům se to líbí
Líbí se mi