Před vojsky do sklepa
6 971 zhlédnutí

Babička vždycky říkala, když nás osvobozovali,museli jsme se zavřít do sklepa, ale proč to mě hošíkovi neřekla. Teď o víkendu jsme měli výročí osvobození města a vojenské sbory táhly po městě a já pamětliv varování babičky jsem se raději do sklepa schoval. ČTĚTE,PROSÍM,POPISKY,AŤ ZAREGISTRUJETE PŘÍBĚH-DÍK

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
6 971 zhlédnutí 25.4.2010 08:58
54 uživatelům se to líbí
Líbí se mi