jen tak
4 660 zhlédnutí

je tady kámoš z Prahy,kterej občas pomůže něco nafotit?Samotného mě to nebaví...,nemusí zůstat jen u focení :-)

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
4 660 zhlédnutí 30.5.2010 10:02
40 uživatelům se to líbí
Líbí se mi