Dnes ráno :)
15 357 zhlédnutí

..... odpoledne jsme si to rozdali trochu netradičně - konečně jsem poznal, jaký to je mít v sobě "dva" :P né že bysme byli tři, ten další byl umělej, gumovej... a kdo nezkusil, nepochopí!! :) bohužel není zdokumentováno, nebyl čas - tak snad příště :)

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
15 357 zhlédnutí 29.1.2012 13:16
126 uživatelům se to líbí
Líbí se mi