holení
3 724 zhlédnutí

Už to vypadá že bude teplo tak jsem shodil zimní srst.A myslím že čudla prokouk.Co?

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
3 724 zhlédnutí 16.4.2006 11:15
17 uživatelům se to líbí
Líbí se mi

Další alba a videa tohoto uživatele