Ze dneška
20 930 zhlédnutí

..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.

Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
Zaregistruj se
rychle a snadno během 5 minut
20 930 zhlédnutí 6.5.2006 13:47
39 uživatelům se to líbí
Líbí se mi