Ze dneška
20 930 zhlédnutí
..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.
Další alba a videa tohoto uživatele
Doporučujeme
Nové
Nové
Nové
Nové
Nové
Nové