Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮 Nahlásit Drakon12 Sledovat před 7 měsíci Souhlas 66.7 % Nesouhlas 33.3 % Celkem hlasů: 33 Hlasování bylo ukončeno