Anketa

Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮

Drakon12
před 7 měsíci
Souhlas
66.7 %
Nesouhlas
33.3 %
Celkem hlasů: 33
Hlasování bylo ukončeno