Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor? Nahlásit Hrabosik Sledovat před 4 měsíci napiju se 52.4 % suším (hu*u) 47.6 % Celkem hlasů: 21 Hlasování bylo ukončeno