Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout? Nahlásit 2jmenoNatka Sledovat před 2 měsíci Ano a píšu ti 20.8 % Nemůžu 79.2 % Celkem hlasů: 24 Hlasování bylo ukončeno