Když si zaplatím holku za 3500,- na hod. a udělám ji za tu dobu třikrát, tak že vysříká, zatím co já se udělám jen jednou, zasloužím si Nahlásit Pavkako Sledovat před 2 měsíci 2000Kč slevu 41.2 % 3500Kč vrátit, plus 1500Kč doplatit 58.8 % Celkem hlasů: 17 Hlasování bylo ukončeno