Bylo by hodně praštěný nechat si vytetovat na zadek 2 pavučiny ? 😬🙃🫣😅😃 Nahlásit LolaCrossTrany36 Sledovat před 2 měsíci Určitě kravina. 🙈 58.3 % Možná by to mohlo bejt hezký .. 😁😅 41.7 % Celkem hlasů: 36 Hlasování bylo ukončeno