Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Nahlásit Luka184 Sledovat před 17 dny Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Celkem hlasů: 56 Vyprší za: 13 dní