Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Nahlásit Uvidimepotom Sledovat před 4 dny Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Celkem hlasů: 5 Hlasování bylo ukončeno