STYDÍM SE ZA TO, ŽE JSEM JEŠTĚ PANNA, BOJÍM SE, ZÁROVEŇ TO CHCI MOC ZAŽÍT UŽ.. DAL BY SIS PANNU? Nahlásit LeontynaParizska Sledovat před 2 dny Pouze pro: Bez trans S VIP členstvím Ověření uživatelé ANO, MOC RÁD, UDĚLAL BYCH COKOLIV PROTO! ☺️ NEVÍM, UŽIJI SI TO VŮBEC? 😉 NE, MÁM HO VELKÝHO MOC 🍌 NE, JSI NA MĚ MOC MLADÁ 👑 ANO A BUDU VELMI OPATRNÝ 🙂 Celkem hlasů: 128 Vyprší za: 27 dní