...závislost

30.9.2014 21:36·840

Říkáš mi zvířátko. A mě to vždy potěší.Je to vyjádření toho, že se Ti líbí mě vzrušovat a být přítomen vyvrcholení, které způsobíš.. Možná je to vlastně ohodnocení Tvého umění. Že dokážeš sáhnout až do samé podstaty ženy a dopřát jí to, co potřebuje. To naše spojení je jako droga. Závislost na něčem, co nám dělá dobře a je to tak opojné, že potřebuješ víc a víc.. Chci stále. Je to pro mě zdroj energie a inspirace. Je to životabudič. Ale jsem nenasytná. Toužící. Stále neukojená a neukojitelná. Chtivá.Líbí se mi to. Bezmezně se mi to líbí. Líbí se mi být jen poddajný nástroj, který se rozvibruje podle melodie, kterou rozehraješ. Naladím se na stejnou tóninu a tančím podle gest, kterými určuješ rytmus. Není v tom emoce, je to čistý prožitek. Je to jako modlitba. Extáze. Mysl je upřena k jednomu bodu a žádá o očistu duše. Žádá o splynutí. Je to žádost o rozplynutí svého já na jednotlivé buňky těla, které víří a kolotají v přesně daném víru… a ve výsledku se zase spojí do celku, ze kterého vzešly.Vypadá to, že se nestalo nic převratného. Že to byla jen běžná epizoda a život jde dál. Ale já vím, že poté, co jsem to zažila, to už není jako dřív. Jsem citlivější, vnímavější, otevřenější, žádoucnější..

840 zobrazení11r
1 uživateli se to líbí