Čeština?

3.5.2009 22:00·1101

Co je to za lidi, kteří napíšou, že je to "sqwělí widejko"? Chápu, že se může vloudit překlep, ale takhle (a nejen takhle) prznit češtinu? Navíc na veřejnosti? Karel Čapek se musí v hrobě točit jako vrtule. A netýká se to jen amatérů. Vyskytuje se to hromadně na netu úplně všude, nabídky internetových obchodů, inzeráty, povídky, blogy, prostě děs. Jako neodvratitelné zlo přijímám rádoby anglikanismy, ale co je moc, to je moc.

1 101 zobrazení17r
1 uživateli se to líbí