Ahoj
Ahoj,spousta z vas mi píše ohledně práce kterou dělám. Tak mě napadlo,jestli by vás zajímalo jak jsem se k tomu dostal a vše kolem toho .... Co mohu říci již teď je to ze tato práce není pro každého :-)
Ahoj,spousta z vas mi píše ohledně práce kterou dělám. Tak mě napadlo,jestli by vás zajímalo jak jsem se k tomu dostal a vše kolem toho .... Co mohu říci již teď je to ze tato práce není pro každého :-)
1 sledující
Mě je to jasný.Takhle naivní snad není ani puberťák.
Psal jsem to spíš jako obavu o jeho existenční přežití. ![]()
A to už se ti podařilo ulovit na hodinovou romantickou večeři za 3000kč ženu?
A ještě si jí chudák ženská musí zaplatit...
Chlapče,chlapče,ty za pár měsíců už budeš vážit jen 50kg.Ne,že bys to vypotil u sexu,ale uchřadneš hlady při této živnosti.![]()
To bys byla kurevsky drahá kurva :)) Nevím, jak v jiných oborech, ale když to porovnám s hodinovými sazbami pro projekční a inženýrské činnosti, tak jsou inženýři nějak mimo. I nejvyšší sazba za vysoce kvalifikované koncepční a koordinační práce se nevyrovná posezení u kávy a tlachání o blbostech :-))
na ten blog snad jen řekl - Kecy, kecy, kecy ![]()
![]()
Mne by to zajimalo. Premyslim co z poskytovanych ukonu by se mi hodilo. Premyslim o te hodine za zavrenymi dvermi za 2litry nebo se vyplati cely vikend za 10. jeste o tom pouvazuju. Rybizek. A makat je ocividne linej. A v posteli akorat spocita pihy. Samec. Nevim no. tezke.tezke.
na tomto blogu
,,Alles Gute,, pane "GigoloSpolecnik"
v pořádku, přijímá se
a neboj, půjdu do toho bezpečně, po zádech, jako na tobogánu
moc se omlouvám, ale letos frčej zkratky
jdi do toho...po hlavě, nebo to raději ne, mohlo by to odradit zákaznice :-)))
jo a není shimi, jako Schimi...na to, jsem citlivej
copak šuky, ale asi se do toho vložím já...konkurence je přeci třeba
A Ty? Ty buď sama sebou, to je Tvůj jediný úkol. Chtěl bych, aby ses se mnou úplně uvolnila a prožila naši chvíli jako doušek skvělého vína, jako pohlazení krásnou baladou nebo jako adrenalin z rychlé jízdy. Nezáleží, jestli je Ti 20 nebo 50, nejde o to, jakou máš figuru. Pokud si nesedneme, naše cesty se rozjedou. Třeba naopak navzájem najdeme neobvyklé zalíbení…je škoda to nezkusit ??? ale, nějak nerozumím tomu vzájemnému zalíbení...pokud bych si Tě zaplatil, tak mě musíš milovat a basta fidly, neé ???
to zlatej šuky svýho času, že?!
Ceník: Sklenička vína,posezení u kávy: 1500,- / hod Společný sportovní zážitek,výlet. 2000,- / hod Doprovod do společnosti: 2500,- / hod Cokoliv za zavřenými dveřmi: 4000,- / hod Romantická večeře: 4000,- / hod Společně strávená noc: 20000,- Společná dovolená: 30000,- Společný víkend: 25000,- (Vše hradí klientka,večeře,víno,kávů atd.) NON-STOP služby Možnost domluvy dle přání klientky
no právě že sem to četla....a chtěla sem vědět zda to platí, to víš všichni by jen šukali a dříví leží ladem, tak že bych to spojila dohromady
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.