BACULKA ..
v posledni dobe se tu vyrojilo par blogu na tema BACULKY..psala tu spousta lidi a hlavne muzu..vetsina z nich nas krasne vychvalovala a psala jak uzasne jsme..jak je fajn,ze existujeme.. jak kazdy vi,jsem jedna z nich..jsem mega BACULKA a mozna mi neuverite,ale jsem hrda na to,jaka jsem..nejsem typ co chodi se svesenou hlavou a boji se lidi..naopak,drze se mezi nima umim prodrat a svoji velikost si uzivam..nedela mi problem jit si mezi"normalni" lidi treba zaplavat nebo vzit si sileny vstrih a koukat na chlapi jak jim treba v metru lezou oci z dulku kdyz se jako by jen tak predklonim,aby lip videli :-) bavim se tim .-) a kdyz na ne kouknu a vidim kam koukaji oni,cekam az se podivaji i na me,na oblicej a vidim jak pokazde zcervenaji..mam super pocit vitezstvi zvlast,kdyz maji vedle sebe tu svou "modelku" co ma radej svetr ke krku .-) .. ale proc vam vlastne pisu,nechci se tu vychloubat svoji sebejistotou..jen rict sve zkusenosti prave s muzi co maji radi nas baculky.. takze se opet vratim k onem blogum,kde panove chvali nase kypre tvary a pisi jak stastni jsou,ze jsme a jak moc by nas chteli..tak proc,kdyz se s nekym takovym ja seznamim,je to vzdy jinak?? proc kdyz najednou tu opravdovou baculku vidi se jim podlamuji nohy skoro hruzou?, proc je najednou vse co psali a rikali jinak?? proc po probehlem randeti si vse co bylo i nebylo chvali a slibuji skoro na smrt,ze se zase brzo ozvou?? ze rikaji jak super zenska jste a ze jsou stastni ze jste se sesli?? a ze uz ted se tesi na dalsi schuzku kterou naplanuji samozrejme co nejdriv?? a pak si vas ani nevsimnou?? proc pak nejsou schopni rict,je to jinak?? staci prece napsat vzkaz..sms a rict..sekl jsem se..nezlob se..nejses muj typ..vse co jsem ti rikal je lez..!! mozna je to smutne ale vy aspon vite na cem jste..ale oni ne..chodi tady pak kolem vas a vy pro ne neexistujete..nepozdravi a kdyz jim jen tak napisete co se stalo,mlci..jste ve stejne mistnosti,sedite,koukate na sklo a cekate jestli po tom vsem mu stojite za tech par pitomych pismenek..cekate 5 minut..10..a nic..prepadne vas smutek..litost nad vsim..zacinate se nenavidet a v hlave vam srotuje prooc??!! a v tu chvili uz nejste ta sebejista zenska,pripadate si desne..nepotrebne a zbytecne..
a verte mi..je strasne tezke se z toho pak dostat...





Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.