Kvůli lásce....

29.3.2016 12:56·844

Proč mám ráda snění, když spánek krade čas? Vždyť ve snech pravda není, to ví každý z nás. Proč se slunce večer vždy k obzoru sklání? Proč není, kdo by brečel jen pro sněhu tání? Proč kvůli lásce já se trápím a ty mi nejdeš vstříc? Proč bojím se, že tebe ztratím, když jiný by mi mohl dát víc?...

844 zobrazení10r
6 uživatelům se to líbí