Kopačky

14.9.2016 07:35·948

Chodíme s malým po krámě.Potřebuje kopačky,miluje fotbal a chce být jednou velký hráč.

Jsou to sny,sny malého kluka o velkém světě ve kterém nikdy nebude,o světě snů, které jsou každý den v té jeho malé hlavě.

Dívám se značky,dívám se na cenu. Stále něco brebentí.

Tak jaké chceš?

Podívá se a v očích vidím něco jako prosbu,nebo skoro slzy ale v koutku vzdor.

Takové podobné jaké má Messi.

Nevím ,mám se smát ,nebo plakat.

Nevím jaké má kopačky Messi,vím že mám v kapse pár bankovek a pomalu se mi vzdaluje koupit si legíny na běhání,kompresní co masírují zadek.

Vím že můj zadek zůstane v ojetých a možná nebude mít ten TOP tvar, ale tomu malému stvoření koupím dobré kopačky.

Nebudou jako ty co nosí Messi,no holt alimenty mi posílá svářeč, nikoli Ronaldo.

No i když, trenéra jako je Vlastimil Petržela,no toho bych dovedla využít,nebo použít.

Pod jeho vedením ,bych se docela ráda potila.

948 zobrazení9r