Slovo milovat

25.7.2017 11:40·470

Trochu navážu na dnešní blog.

Kdysi jsem ho používal a říkal ho ex ale už tehdy jsem s tím slovem trochu problém.

To protože, když ho člověk řekne tak vysloví jen to slovo a slovo jako takové nic neznamená.

Pro každého to znamená úplně něco jiného a celkově je velmi subjektivní.

Nikde veřejně neexistuje definice, nikde veřejně není list odrážek, které by si člověk mohl odškrtnout aby mohl s čistým svědomím to slovo říct.

Protože každý z nás má ten list svůj. Někdo ho má delší, někdo kratší. Někdo naivnější, někdo se drží při zemi.

A když máte tendenci nad vším zbytečně přemýšlet tak se dostanete do stavu, kdy to slovo říct nechcete.

Nemá to smysl.

Vy řeknete jednu věc ale druhá osoba si představí úplně něco jiného nad čím nemáte kontrolu.

470 zobrazení8r
2 uživatelům se to líbí