Prosím, vyplňte si profil.

6.9.2020 06:21 Autor: MissKiss 42 komentářů zobrazení: 993×
MissKiss

Dnešný BLOG bude primárne venovaný ľuďom, ktorí síce s veľkou pravdepodobnosťou blogy a ani vyplnené profily ľudí nečítajú, čo je každopádne na ich smolu, lebo škodia len sami sebe!

Včera som mala taký pohodový deň a strávila tu na Amatéroch viac času, ako bežne zvyknem. Výsledkom z toho bolo potešenie, že stále sa tu nájdu milí a rozumní ľudia, s ktorými sa dá nájsť spoločná reč na akúkoľvek tému, ale aj rozhorčenie nad väčšinou písajúcich. A o tých by som dnes chcela pojednať...

Pretože keď už som dostala XYtu správu typu "Ahoj", a s malou dušičkou ešte klikla na profil takéhoto trúfalca a tam našla absolútne NIČ, už som sa nezdržala a na jednom takom šťastlivcovi som sa vyzúrila. Ani mi na to neodpísal. Ups!

Dobrí ľudia, píšem to sem s tým najlepším úmyslom pomôcť Vám.
A hoci nespasím celý svet, mám nádej, že aspoň pár profilov tu na Amatéroch zachrániť môžem.
Preto Vám skromne radím, vyplňte si aspoň to MINIMUM, čo sa dá v profile zaškrtnúť. Verte mi, pomôžete tým nielen sebe, ale aj veľa ľuďom, ktorí si dajú tú námahu a otvoria si Váš profil so záujmom niečo sa o Vašej osobe dozvedieť. Ak niekoho práve svojimi záujmami, záľubami či popisom výzoru zaujmete, máte hneď bod k dobru a tá osoba sa ku Vám bude zaručene správať prívetivejšie (aspoň do doby, kým ju možno neodradíte niečím iným, čo o sebe prezradíte). Ale s tým sa treba zmieriť.

Ja si veľmi rada prezerám osobné profily užívateľov, hlavne tých, ktorí mi napíšu - pomáha mi to filtrovať. A nepoznám väčšie sklamanie, ako keď tam o Vašom profile nájdem len údaj o dátume registrácie. Neviem, či si dotyčná osoba predstavuje, že na jeho skromné "Ahoj" potom veselo odpíšem zmysluplný dlhý odstavec, aká som nadšená, že sa mi ozval, a že presne na neho som čakala????
Je to bezočivosť a mňa osobne urážka, keď mi niekto napíš len "ahoj" (keďže mám album a profil vyplnený dostatočne), že nie je dotyčný schopný chytiť sa čohokoľvek v mojom profile, aby začal zmysluplnú konverzáciu. Aha, to možno preto, že si môj profil ani NEPREČÍTAL. Tak čo potom odo mňa takéto indivídum chce?

...........................................................................................................................................

Všade by ale mala fungovať rovnováha, preto ja chápem, že takýto jedinci sa tu budú vždy vyskytovať a je to aj dobre. Aspoň popri nich vyniknú tí, ktorí majú trošku viac v hlave a na jazyku. Len keby tu takých milých bolo aspoň o trošku viac.

Takže úprimne Vás prosím, ak si tento blog prečítala nejaká tajomná osoba, ktorá vo svojom profile nemá ani mäkké F, urobí mi obrovskú radosť, ak to pôjde napraviť.

Všetkým Vám prajem krásnu nedeľu.
S pozdravom Vaša MissKiss

Hlasování

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@MissKiss *3*. Dobře, díky za informaci i odpověď :). Plachý tedy nebyl vůbec :). Musel nejdřív vstřebat ten zážitek :D. A nebo si přečetl komentáře u blogu a stouplo mu sebevědomí :D
@TroyHektor
Je fajn, že ťa to takto baví zamýšľať sa nad úmyslami toho plachého chlapca.
Napokon mi odpísal. Asi po dni. A vykľul sa z neho čudák, ktorý má hneď volal na obed. Asi nechcel strácať čas.
Z obyčajného ahoj tu na amateroch z mojich skúseností ešte nikdy nič dobré nevzišlo :D
@MissKiss ano, měl možnost se obhájit :). Mohl to být kdokoliv. Naprosto plachý chlapec, který dlouho zvažoval, jestli má napsat aspoň to ahoj, třeba napsal psaní, které několikrát smazal, aby se zapsal do historie nejdokonalejší zprávy všech dob a napsal ahoj. Respekt jestli bez fotky své ozdoby. Nebo střelec, který to napíše každé a čeká, kdo se chytí a jestli se vůbec někdo chytí :). Nebo prostě někdo, komu nedochází, že žena o kterou jeví zájem, je zasypávána mraky jinými zprávami od jiných borců, a že mu napíše :). Baví mě se nad tím zamýšlet, ale vše jsou to jen domněnky :). Nicméně pravda pravdoucí, že mohl nazpět něco odepsat a být aspoň nějak ve hře :). Hold, to je život :)
Z časti som sa zasmial, z časti usmial a z časti som bol zarmúteny. Áno je to veľký problém že nájdu sa tu aj ľudia čo by chceli byť zároveň otvorený a zároveň chcú viac. Lenže tu stačí napísať čo človek chce a aj tak sa nájdu ľudia čo nechápu. Zväčša sú to muži. Dôvera je vždy veľmi dôležitá a bez nej sa nedá robiť nič.
...keby nebolo podvodnikov/cok, hned by bol svet krajsi....bohuzial nezijeme v idealnom svete...takze je fajn ze opat niekto pripomenul ake je to zle, no nic sa tym nezmeni, pretoze takym ludom to jednoducho nezapne. vobec sa im tvoje slova nedostanu do hlavy, pretoze im nerozumeju, ich hlava to nedokaze spracovat. Nuz a ti ktorym sa to do hlavy dostane, akurat krutia hlavami, akize to neporiadni ludia medzi nami ziju.
Bohuzial s zenami je to rovnake, ba este horsie. V inzeratoch, ci profiloch maju casto uvedene, ze na spravy bez civilnej fotky, albumov a zaujimaveho textu nebudu ani reagovat a pritom same nemaju ani len profilovku a uplne prazdny profil, dokonca bez veku, Tak to uz potom ozaj neviem, co ocakavaju. To je velmi casta situacia. Co potom s takymi. Osobne uz takym ani nepiseme, ale je to skoda. (upraveno)
@MissKiss Všechno je tady informace, i její absence...nakonec filtrujeme ze všeho co vidíme, čteme i z toho co chybí:) Někdo nekouká, nečte...jeho chyba...bude vyfiltrován.
@TroyHektor Prirodzene, že je to subjektívny postoj, ktorý vyjadruje moje aktuálne nálady a postoje :) Nesnažím sa ho nikomu vnucovať a súhlasím aj s oponentkami :)
Veď aj mne toho muža bolo neskôr trocha ľúto. Možno si to nezaslúžil, ale zas taká tvrdá som nebola. Mal šancu sa obhájiť. Nevyužil ju. Hold, to je život.

@-Len-ja- Ďakujem za názor :) Veru o niečom to ich správanie svedčí. Aj tebe pekný večer. (upraveno)
Tak zase se naučil Anděl trochu psát, ještě to není ono, ale už aspoň chápu, co tím myslel. Jen tak dál *114**22*
:-))) anděl zase perlí jak balbam *3**3*