Si úplne priemerná

Už niekoľko rokov má rozčuľuje správanie niektorých žien na sociálnych sieťach.

Keď už do profilu si napíšu, že na pozdrav "ahoj" nereagujú. Alebo na úvodnú otváraciu vetu "ako sa dnes máš?"

Na pozdrav "ahoj" sa odpovedá "ahoj". To vás mama nenaučila?

Alebo si niektoré z vás myslia, že keď na Badoo vytasite plavky z dovolenky 10 rokov starej, že sa mi chlapi poserieme a začneme vám písať básne? Veď, keď nevieš odpovedať na pozdrav, žiadnu báseň nikdy nedostaneš!.

Alebo keď máš ešte odvahu spýtať sa, či sa mi nepáčia fotky kde máš také úžasné slnečné okuliare? Nie, okuliare ti zo zdvorilosti pochválim, ale my chlapi chceme vidieť oči. Ale to by si už nedala. Nemáš odvahu. Nie okuliare nás nezaujímajú.

A básne nepíšeme ani tej, ktorú poznáme osobne.

A mimochodom, čo urobíš preto aby si si ma získala ty?

Ako sa každej pýta môj známy.

  1. Chrapes?
  2. Rozťahujes sa v posteli?
  3. Segedín vieš uvariť?

Nie, nie, áno. Potom môže byť.

Takže, ženy späť do reality a snažte sa. Stretávanie sa na sieťach ma to isté pravidlo ako v bare. Keď ťa niekto osloví ahoj, odpovieš ahoj. Ak si najebaná, tak máš pár sekúnd prestávku. Keď nevieš odpovedať v realite, nevieš ani na sociálnych sieťach. Nič sa nemení.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@mmaxx7777 tvoj názor, zostáva tvojim názorom. *4*
Ta slovenština to je krása, fakt, ale zapomněl si tam napsat ...bé bé, mamička, ony mňa tuná ignorujů ..
@fotograftn užil si si svoju minútu slávy a už neobťažuj! Normálni muži ktorí nemajú problém so ženami, tí nepotrebujú fňukať na internete, že sa im ženy neodzravia.
@fotograftn by me zajimalo, u ceho byste masturbovali, kdyby se tu neukazovaly zadne zoufalky a zustalo tu jen ptakobrani *22*

Vsichni vime, ze hlavnimi konzumenty porna jsou chlapi a cilem jejich zajmu zoufalky nebo sukajici zoufalky.

Na ty vase umolousane ptaky na fotkach, videu nebo webkach jsou vetsinou zvedavi zase jenom dalsi ptaci. Obvyklym duvodem chlapu nemit galerku je vyvolani nepatricne pozornosti u dalsich ptaku, protoze, kua, chlapi! Jsem hetero! Chci byt obdivovan zoufalou ku*dou a ne stastnym perem!
@lilithsix presne si ma odhadla. :-) Ja sa ukazem iba zene, ktora za nieco stoji, s tym problem nemam. Nepotrebujem sa prezentovat zufalkam. A tiez nie som narcis.
Fotograftn , ty si ďalší zakomplexovaný, podľa všetkého poloimpotentný muž s malým vtákom. Ak je tu niekto sám, tak jedine ty. Ide o to, že žena nemá povinnosť hovoriť ahoj každému looserovi ktorý ju odloví, má právo ignorovať rapavého blbečka, ktorému chýba základná sebakritika. Problém vás chlapov je, že blbí si myslia, že sú príťažliví. Fotograftn, poprosím ťa urob si nejaké album, nech vidím, aký si krásavec. To, že si zúfalec, to už viem.
@mmaaxx7777 no jasne a proc bych nemela? A kocku ma mazleni. Nez se tady doprosovat chlapa, aby vubec zvedl zadek od pocitace a dorazil na kavu, to si radeji prelestim postevacek a protahnu kundicku sama.

Vetsina o nejake chrapani, rozvalovani v jedne pósteli a uvareny segedin vubec nestoji. Chce si vyhonit u "osobne" poslanych fotek a tim zajem konci. Twl, zenska? Ziva? S vaginou? No fuj! Nemas radeji svoji fotku nebo video, jak si to delas?
Mě spíš nejde do hlavy jak může být někdo tak naivní a zrovna na tomhle serveru hledat víc než ten šuk 😁 Prý segedín 🤣 Ten přece umím nejlíp sám 🤷‍♂️ I když mě to teda taky trvalo než jsem pochopil 🤦‍♂️ (upraveno)