Autá v plameňoch

10.6.2021 15:06 lnvictus

Vraj veľkí chlapci by už mali vedieť, s ktorým autíčkom by sa chceli hrať a tiež pekne sa dohodnúť, koho ktorá krásavica bude.

Páči sa mi tá nablýskaná červená, s dokonalým lakom a takmer ešte nejazdená?

Či chcem radšej tú zachovalú, spoľahlivú a bezpečnú sivú?

Nebodaj vyhrá tá športová, smaragová s dokonale tvarovanou karosériou a výkonným motorom?

Ponuka je obrovská, tak rozhodovanie až také jednoznačné a jednoduché nie je, aj keď si chápavo pripustíme platnosť prvej vety. Hrať sa s autíčkami v spoločnosti iných chlapcov je občas veľkým adrenalínom, ale niektorí máme radi adrenalín aj oheň. Občas ho vyslovene vyhľadávame. Nebojíme sa ho, fascinujú nás tie vyskakujúce iskričky a teplo blízko ohňa, ktoré ako keby hrialo až našu dušu. Sme fascinovaní nebezpečnosťou tej hry, ktorá sa nám ponúka. A rozdúchavame ohník zdanlivo bezpečnými prvými odkazmi spolu s niekým, kto by sa tiež rád zohrial v našej spoločnosti. Podliehame spoločnej zničujúcej pyrománii, ktorú dokážu vyvolať iba dve telá túžiace po sebe. Ako dôkazy potvrdzujúce naše odhodlanie si vymieňame fotografie, na ktorých sme pekní. Teda sme o tejto lákavej ilúzií aspoň skalopevne presvedčení. Sme dobrí šoféri, vybrali sme si správne autíčko a najmä máme inteligentný navigačný systém, na ktorý sa spoliehame.

Spaľujúca nebezpečnosť tejto hry dospelých nie je nám zrejmá od prvých okamihov. Tak sa nebojíme a prisunieme sa spolu čo najbližšie k ohňu. Ignorujeme pri tom aj staré popáleniny, dúfajúc, že už nebudú boľavé. Dostávame sa do gravitácie hypnotických vôní parfémov a blízkych dotykov tiel. "Cítim jemné záchvevy tvôjho tela, ako ti bozkávam krk a posúvam sa ku jamke nad claviculou. Voniaš tak krásne a počujem zrýchľujúci sa tlkot tvojho srdca", šepkám ti do uška. Mojou okamžitou odmenou sú tie viditeľné zimomriavky na tvojom ramene. Si taká nádherná a aj z blízka úplne dokonalá. Letné slnko ti vykreslil jemný zamat na šiji. Nasávam ťa očami, nosom, svojimi rukami a chcem hneď vlastniť všetko. Vdychujem sladkosť tvojich pier a chcem, aby sa teraz s nami naveky zastavil čas. Som šťastný chlapec, ktorý má svoje vysnené autíčko. Môj navigačný systém hlási "Došli ste do cieľa".

Takto je to úplne dokonalé!

Okolo nás horí už hádam celý svet.Tancujú plamene vášne, ktoré neopatrného rýchlo spália na popol. Nechcem pustiť z rúk to smaragdové autíčko a pravú nohu opatrne prekladám na stredný pedál. Máme bezpečné autíčko, lebo ho takým chceme mať obaja. Dôverujem ti a ty mne, GPS signály sú nespochybniteľné.

Naše autíčko nesmie zhorieť v plameňoch, lebo plánujeme dlhú spoločnú jazdu. Vieme obaja, že bude plná vzrušujúcich prekvapení, ktoré na nás odteraz čakajú za každou zákrutou.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@ProsteZuzana nie som zástancom športového odpichu, hoci mám rád dynamickú jazdu. K tomu však potrebujem dobre zohriatý motor. Naša jazda iba začína, zvládli sme prvé zákruty a križovatky a na kruháč sa nechceme dostať ...
I po 23 letech vlastnění řidičáku jsem pořád nezralý řidič jezdící stylem brzda-plyn.
Navigaci zásadně neposlouchám a pak to v životě vypadá tak jak to vypadá.
Přeji šťastnou, bezpečnou a dlouhou jízdu 🍀
@Meatus áno píšeš o kombinácii dychberúcich vlastností, za ktorú by viacerí dali čokoľvek. Keď sa skombinuje vôňa kože s ďalšími hypnotickými vôňami zážitok cestovania je pre šoféra a pasažiera zaručená. Dokonalá výbava auta sa zaiste postará, aby prípadné plamene neublížili nikomu z posádky a dopravili ju do vytúženého cieľa. Aj keď je ešte cieľ na začiatku skutočnej dobrodružnej cesty celkom nejasný.
Smaragdový športiak... plna výbava...úžasný výkon... inteligentny bezpečnostný systém... a kopa iných kvalít...
Vôňa kože... hypnoticky závan osviežovača...
Bez obáv sa vydať kamkoľvek... ak si dobrý a skúsený šofér...
@Sakrasticky_DOM ja viem, že nie každému sa to prirovnanie pozdáva, ale ženy a autá sa vždy priťahovali, odkedy sa vyrábajú. Mne sa to sexistické ani neprimerané nejaví. Iba mám rád oboje. Najlepšia je kombinácia oboch: mať tú pre mňa najkrajšiu vyzlečenú v modeli, ktorý vlastním 😜. Každý však má právo vnímať moje texty po svojom. Ďakujem za komentár.
@deevee všetci máme na všetko, bez ohľadu na vek, iba treba vedieť a chcieť sa rozhodnúť a potom si ísť tvrdo za cieľom. Inak vďaka za komentár.
proč to míchání aut a těl dohromady ? když auta tak auta !
musím to

- napsat - seš chlap
Já, na rozdíl od Tebe, bych na to neměl ...*116*
Teď, na stará kolena *3*
@MissKiss úprimne, mal som dosť malú dušičku, kým som text splietal dokopy. Vedieť balansovať na hrane, keď riskuješ uhorenie je adrenalín aj umenie.
@-Len-ja- naozaj veľký chlapci sa neboja rizík, že možno ich tie plamene raz pohltia. Poznajú skryté kvality svojho tátoša a vedia, že sa môžu na je spoľahnúť vždy.