Cesta časom

10.6.2021 14:07 CathyDavid

Večer som si predstavovala, že som cestovala v čase a vrátila som sa do čas Habsburgovcov, do čas Márie Terézie.

A na tomto bode...e e e! Zasekla som sa lebo som si uvedomila, že za 1. Po nemecky viem ale francúzština je krajšia 2. By ma považovali pravdepodobne...buď za šialenú v mojich vydratých jeansoch a vyťahanom tričku +obnosených teniskách. 3..za podozrivú z radov nepriateľov monarchie, čo by bolo ešte horšie, ako keby ma mali za šialenú. A spomenula som si na moju obľúbenú knihu Mala-bosorka a to ma prebralo hneď z rojčenia... nie netúžim byť upálená, ako čarodejnica. :)

Teraz uvažujem nad tým, že aké by bolo cestovať do vzdialenej budúcnosti, len že... neopovážim pustiť svoju fantáziu na voľno cválať lebo, vždy sa mi pred zrakom vynára článok zajka uška, o príchode Ježiša, teda o jeho druhom príchode.

A tak som radšej vstala z postele, išla si zabehať, zasurfovať...

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
Blbý je, že by ses k tomu Frantovi prvnímu asi vůbec nedostal 😏
@CathyDavid pre nas, ktori patrime do kategorie Trekkies, je snivanie o blizkej buducnosti kazdodennou realitou. Spat do minulosti? Tak viem, ze by som rad zasiel na panovnicky dvor Marie Teresie. Pokecat o biznise s jej panom manzelom, ktory evidentne vedel co je to pokrok a ako zarabat peniaze.
K článku nemám nic, ale ta profilovka je boží...
Vlastně něco bych měl, do minulosti bych nechtěl, myslím, že většina z nás by nepřežila ani den.